مقايسه آگهی ها

وضعیت املاک در استانبول

وضعیت املاک در استانبول

استانبول شهر ی اوراسیایی می باشد به این معنی که دو قاره اروپا و آسیا در این بخش از کره ی زمین همدیگر را ملاقات می کند و در نتیجه به عنوان پایتخت جهان مدرن شناخته می شود . شهر استانبول زیبایی های چشم نواز زیادی دارد و به همین دلیل به نام قلب ترکیه شناخته می شود . شهر استانبول با تمامی شرایط ایده آلی که دارد به معنی واقعی زندگی می باشد و به همین دلیل از جمله ی پر جمعیت ترین شهر های دنیا به شمار می رود و روز به روز نیز بر مشتاقان زندگی در این شهر زیبا افزود می شود و همچنین از بزرگترین مقصد های گردشگری در جهان به شمار می رود که سالانه بیش از 12 ملیون بازدید کننده دارد . بنابرین وجود خانه ها و محل های اقامت و هتل ها در این شهر هر چقدر هم زیاد باشد باز کافی نمی باشد و چه گردشگرانی که برای اقامت چند روزه به استانبول می روند و چه آن هایی که خواستار اقامت در آنجا می باشند به دنبال خانه ها و هتل های مناسبی برای خرید و اجاره و … می باشند .

املاک در استانبول :

امروزه سرمایه گذاران زیادی مشغول به سرمایه گذاری در زمینه املاک در کشور ترکیه علی الخصوص در شهر استانبول می باشند و در دهه ی گذشته استانبول به مرکز جهانی بازار املاک و مستغلات تبدیل شده است و سالانه چیزی حدود 250000 املاک جدید در استانبول به دلیل تقاضا و نیاز زیاد تولید می شود . دولت استانبول نیز در زمینه ی بخش های مختلف اقتصادی ، بخش املاک و مستغلات را تشویق می کند تا بیشتر بهره برداری شود . شهر استانبول دارای دانشگاه های بسیارمعتبری می باشد که دانشجویان بسیاری را از سراسر دنیا به این شهر کشانده است و مسلما این دانشجویان برای اقامت نیاز به خانه های اجاره ای دارند و در نتیجه تقاضای آپارتمان های اجاره ای بالا می رود . همچنین افراد خارجی که قصد اقامت در این شهر را به طور دائم و یا در فصل های مختلف سال دارند اقدام به خرید خانه در این شهر می کنند .

شهر استانبول دارای دو بخش اروپایی و آسیایی می باشد که وضعیت املاک در آن ها متفاوت می باشد و قیمت های خرید و اجاره آپارتمان و خانه بر حسب امکانات رفاهی که دارند در آن ها فرق می کند اما به نسبت زیبایی شهر و زندگی پر شور و شوقی که این شهر برای مردم فراهم می کند قیمت ها مناسب می باشند .

خرید ملک در استانبول :

کشور ترکیه از جمله ی کشور هایی می باشد که فرهنگ نزدیکی با کشور ایران دارد و همچنین دارای مرز زمینی با ایران می باشد و از این رو ویزا ندارد ، بنابرین رفت و آمد ایرانی ها به این کشور بسیار زیاد می باشد و به دلیل امکانات بسیار زیادی که این کشور در شهر هایی همچون استانبول دارد افراد زیادی متقاضی اقامت در این کشور می باشند . خرید خانه در کشور ترکیه از جمله ی اهداف ایرانی ها می باشد . خرید خانه در شهر استانبول ترکیه از جمله ی اقدامات مثبتی می باشد که یک شخص می تواند انجام دهد . موقعیت زیبای جغرافیایی آن ، داشتن مراکز نفریحی بسیار زیبا و دانشگاه های معتبر و بخصوص آب و هوای بسیار زیبای چهار فصل این شهر را بهترین مکان برای سرمایه گذاری و خرید خانه تبدیل می کند .

استانبول شهر توریستی ترکیه می باشد و در نتیجه دارای فرصت های شغلی بسیار زیادی می باشد و هزینه های پایین زندگی و فراهم آوردن فرصت شغلی مناسب و همچنین قوانین اجتماعی آن و فشار نیاوردن بر دین و مذهب افراد بیشترین تقاضا را از نقاط مختلف دنیا برای خرید خانه دارد .

خرید خانه و مراکز تجاری و … در استانبول دارای مقررات و قوانیین مطابق با آن کشور می باشد که باید در هنگام خرید به آن ها حتما دقت شود در غیر این صورت معامله به ضرر افراد خارجی خریدار تمام خواهد شد زیرا از قانون تبعیت نکرده اند .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و فروش املاک در استانبول با ما تماس بگیرید.

img

ادمین

پست‌های مرتبط

جذابیت های زندگی در استانبول

استانبول از جمله ی زیباترین مکان ها در کل دنیا می باشد...

ادامه مطلب
توسط ادمین

دانستنی های زندگی و خرید خانه در استانبول

زندگی های شهری امروزه بسیار کسالت بار شده و مردم...

ادامه مطلب
توسط ادمین

تنگه بسفر جاذبه ی گردشگری طبیعی استانبول

کمتر کسی هست که نام تنگه بسفر استانبول را نشنیده باشد ....

ادامه مطلب
توسط ادمین

پیوستن به گفتگو

11 − هشت =