مقايسه آگهی ها

دانستنی های زندگی و خرید خانه در استانبول

دانستنی های زندگی و خرید خانه در استانبول

زندگی های شهری امروزه بسیار کسالت بار شده و مردم همواره زندگی تکراری انجام می دهند و بنابرین بسیاری از مردم به این امر قانع نمی باشند و برای زندگی خود به دنبال مکان هایی هستند که آب و هوای خوبی داشته باشد و شرایط زندگی مناسبتری داشته باشد و امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری نیز داشته باشد تا در زمان های بیکاری به جای نشستن در خانه و نگاه کردن به در و دیوار از زیبایی های اطراف و زندگی لذت ببرند .

استانبول سومین شهر توریستی جهان با دیدنی های بی نظیرش و با شرایطی که برای زندگی سالم و همواره شاد فراهم آورده ، باعث شده است تا مردمان زیادی خواهان زندگی در این شهر زیبا و پر جمعیت باشند . اما اینگونه نیست که زندگی در یک شهر فقط توام با تفریح و شادی و آرامش باشد که اگر این گونه بود تمام مردم بار و بندیل را بسته و راهی می شدند .

زندگی در هر جای دنیا دارای خرج ها و مخارجی می باشد که در کشور های مختلف بسته به شرایط جغرافیایی و امکانات و … با هم تفاوت هایی دارند و قبل از اقدام به اقامت در آن محل باید این خرج و مخارج را بررسی نمود و با در آمد خود مقایسه کرد و سپس راهی شد .

امکانات  کلی استانبول

استانبول یکی از پر جمعیت ترین شهر های دنیا می باشد که افراد خارجی زیادی به خود جذب کرده است و اگر ازحق نگذریم امکانات مناسبی نیز برای زندگی برای مردم فراهم آورده است ، امکاناتی همچون امکانات شهری مناسب ، امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیبا و زیاد ، آب و هوای مناسب ، امکانات تحصیلی با دانشگاه های بسیار بنام ، امکانات زندگی با خرید و فروش املاک برای افراد خارجی ، هزینه پایین برای دریافت اقامت ، امکانات ایجاد شرایط شغلی خوب و امکان تجارت آزاد و ….

همه ی موارد گفته شده برای یک زندگی خوب لازم و ضروری می باشد که شهر استانبول با در بر داشتن همه ی این موارد به یکی از زیباترین و بهترین شهر های جهان برای سفر و اقامت تبدیل شده است  اما باید گفت که شاید در برخی موارد مقایسه قیمت ها و هزینه های زندگی با کشور های دیگر همچون ایران تفاوت هایی داشته باشند ولی در بسیاری موارد از جمله پوشاک و خرید و فروش املاک  قیمت ها پایینتر می باشند .

تهیه خانه یا خرید و فروش ملک در استانبول از جمله ی مهمترین مواردی می باشد که توجه زیادی را می طلبد . هر فرد خارجی که قصد اقامت در این شهر را دارد اولین چیزی که بعد از شغلش ذهنش را در گیر می کند تهیه محل اقامت مناسبی می باشد که به محل کار خود نزدیک باشد و در جای مناسبی از شهر قرار داشته باشد .

خرید و فروش و اجاره املاک در استانبول :

بسیاری از مردم طبق شنیده ها و تفکراتشان ، تصور می کنند که برای زندگی در استانبول فقط در شهرهای حاشیه ای می توانند با قیمت های مناسب خانه تهیه نمایند ولی باید گفت که این گونه نمی باشد و شرکت های بزرگی طراحی شده اند که خانه های رزیدنس ارائه می دهند و در نتیجه کار را برای آن هایی که به دنبال  خرید و فروش ملک  و اجاره آن  هستند راحت کرده است وبنابرین  می توان خانه هایی را با هر بودجه ای در استانبول اجاره نمود که در منتطقه های امن استانبول قرار دارد و یا طبق در خواست اجاره کننده امکانات جانبی نظیر باشگاه و استخر و .. داشته باشد و در صورتی که افراد مایل به خرید ملک در استانبول باشند می توان بسته به سلیقه ی افراد در داخل و مراکز شهر از خانه های سنتی قدیمی خریداری نمود و یا با کمی فاصله در اطراف آپارتمان های جدید که امکانات رفاهی همچون استخر و باشگاه و … نیز دارند خریداری کرد . در خرید و فروش ملک در استانبول باید افراد خارجی دقت لازم را داشته باشند و زیر نظر مشاور حقوقی یا وکیل و از طریق شرکت های معتبر که به قوانین آن کشور آگاهی دارند به تهیه ملک اقدام نمایند .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و فروش املاک در استانبول با ما تماس بگیرید.

img

ادمین

پست‌های مرتبط

جذابیت های زندگی در استانبول

استانبول از جمله ی زیباترین مکان ها در کل دنیا می باشد...

ادامه مطلب
توسط ادمین

وضعیت املاک در استانبول

استانبول شهر ی اوراسیایی می باشد به این معنی که دو قاره...

ادامه مطلب
توسط ادمین

تنگه بسفر جاذبه ی گردشگری طبیعی استانبول

کمتر کسی هست که نام تنگه بسفر استانبول را نشنیده باشد ....

ادامه مطلب
توسط ادمین

پیوستن به گفتگو

هجده − 1 =