مقايسه آگهی ها

خرید ملک ارزان در ازمیر

خرید ملک ارزان در ازمیر

ازمیر از جمله شهر های بزرگ کشور ترکیه می باشد که رتبه ی سومین شهر بزرگ توریستی و تجاری ترکیه را بر عهده دارد و دارای فرصت ها و امکانات بسیار زیادی برای سرمایه گذاری و زندگی می باشد.این شهر از جمله  شهر های امن و آرام ترکیه به شمار می رود و موقعیت جغرافیایی و اقتصادی آن امکان زندگی و ادامه تحصیل برای افراد خارجی را  فراهم می کند. شهر ازمیر اروپایی ترین بخش ترکیه می باشد و از این رو افراد زیادی را برای ادامه زندگی از همه جای دنیا به خصوص ایران جذب خود می نماید.خرید ملک ارزان در ازمیر از جمله ی دغدغه هایی است که مردم برای زندگی در این شهر دارند.

قیمت ملک در ازمیر ، با توجه به محله های آن متفاوت می باشد و خانه ها ی مرفه و لوکس یا دست دوم در همه جای این شهر یافت می شود که با توجه به بودجه افراد می توان در مرکز شهر یا حواشی آن  ملک با قیمت مناسب  در ازمیر تهیه نمود . به طور کلی منظور از ارزان بودن ملک در ازمیر یا کلا در ترکیه به این معنی نمی باشد که بتوان با پول بسیار کم در آن جا خانه خرید ، بلکه قیمت ملک در ازمیر ترکیه نیز همانند کشور های دیگر با توجه به موقعیت منطقه و نوع خانه بالا و پایین می باشد و  نیاز به بودجه کافی دارد و فقط املاک در این کشور نسبت به برخی کشور های همسایه از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد .

دانستنی های اقامت در ازمیر

همانطور که گفتیم ازمیر از جمله شهرهای توریستی و بزرگ ترکیه می باشد که دارای موقعیت های بسیار خوب از لحاظ تجاری ، بندری و صنعتی می باشد و مردمانی که قصد زندگی در ترکیه را دارند می توانند با خرید ملک ارزان در ازمیر و ایجاد شغل در این شهر زندگی آرام و راحت همراه با نشاط را در این شهر تجربه نمایند.شهر ازمیر دارای دانشگاه های بسیار معتبر و شناخته شده از قبیل دانشگاه دوکوزایلول و دانشگاه اژه می باشد که برای ادامه تحصیل بسیار مناسب می باشد .

مناطق گردشگری بسیاری در این شهر وجود دارد که علاوه بر این که  سالانه گردشگران زیادی را جذب می نماید ، افراد بسیاری را نیز برای انتخاب این شهر به عنوان محل اقامت مصمم تر می نماید . ساحل ماسه ای در جنوب شهر و آثار تاریخی جذاب در شهر افس در جنوب ازمیر از زیبایی های این شهر می باشد. هزینه زندگی در همه جا با توجه به پوشاک ، خورد و خوراک ، حمل و نقل و امکانات تفریحی و رفاهی متفاوت می باشد ، اما اگر بخواهیم به طور کلی بیان نماییم باید گفت که  هزینه ی زندگی در ازمیر در حدود 19 درصد کمتر از شهرهای دیگر ترکیه از قبیل استانبول و 12 درصد کمتر از تهران می باشد.

شهرک های مسکونی بسیاری در ازمیر وجود دارند که دارای امکانات مناسبی از قبیل استخر های روباز و سرپوشیده ، باشگاه های بدن سازی و ورزشی ، کافی شاپ های مدرن و با کیفیت ، پارک و … می باشند که زندگی آرام و بی دغدغه ای را برای افراد فراهم می کنند و با دقت و مشاوره ی آگاهانه می توان ملک ارزان در این شهرک ها تهیه نمود که همراه با امکانات مناسبی باشند و از کلیه مزایای اقامت با رعایت شروط شهروندی برخوردار باشند . شهر ازمیر چهار فصل می باشد و با داشتن آب و هوای معتدل از جمله بهترین شهر ها برای ادامه زندگی می باشد .

دلایل محبوبیت ازمیر برای اقامت :

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که مردمان علاقه مند به زندگی در ترکیه ، شهر ازمیر را برای اقامت از بین سایر شهر های ترکیه انتخاب می نمایند.از جمله ی این دلایل  ارزان بودن هزینه ی زندگی نسبت به سایر شهر ها و آرام بودن این شهر می باشد ، اما از مهمترین دلایل می توان به سیستم بسیار نوین حمل و نقل عمومی در این شهر اشاره کرد.

شهر ازمیر دارای سیستمی برای حمل و نقل می باشد که کل شهر را به هم متصل کرده است و در نتیجه باعث کم شدن هزینه های رفت و آمد برای توریست ها و مهاجرین می شود.ازمیر در ترکیه شهری علمی و دانشگاهی شناخته شده است که از دیگر دلایل محبوبیت این شهر تلقی می شود،زیرا تحصیلات فرزندان از جمله ی مهمترین دغدغه های هر کس می باشد.

شهر ازمیر از جمله ی قطب های کشاورزی ترکیه می باشد و تمامی محصولات خوراکی به صورت ارگانیک تهیه می شود و این بر امنیت سلامت بسیار تاثیر می گذارد . این شهر دارای جمعیت کمی می باشد و تنها حدود 4 میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند و به همین دلیل علاوه بر این که آب وهوای پاک به دلیل سیستم پیچیده حمل و نقل و کم بودن جمعیت دارند ، بلکه فرصت های شغلی مناسب در این شهر نیز به دلیل کم بودن جمعیت نسبت به مساحت شهر بسیار زیاد می باشد و ملک ارزان و مناسب نیز در همه نقاط ازمیر برای اقامت یافت می شود .

شرایط خرید ملک ارزان در ازمیر

برای خرید ملک ارزان در ازمیر باید طبق قوانینی که کشور ترکیه برای خرید و فروش ملک در این کشور گذاشته است اقدام نمود. باید توجه داشت که قوانین مربوط به خرید ملک در ترکیه برای افراد خارجی مدام مورد بازبینی و تغییر قرار می گیرد. سر پیچی از هر یک از شروط و قوانین امکان از دست رفتن کل بودجه و سرمایه را در پی دارد و از این رو برای خرید ملک ارزان در ازمیر باید از مشاوره سایت های معتبر که در زمینه ی خرید و فروش ملک در این کشور فعالیت می کنند بهره گرفت  و همچنین به وسیله ی وکیل آگاه به این امور اقدام کرد . برای خرید ملک ارزان در ازمیر باید در نظر داشت که اتباع خارجی حق خرید و فروش ملک در هر محله ای را ندارند و در صورت خرید از این محله ها سند به نام فرد انتقال داده نمی شود.

شما همچنین می توانید جهت خرید و فروش املاک در استانبول با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

img

ادمین

  پست‌های مرتبط

  شرایط و هزینه های زندگی در استانبول

  هر کشوری با توجه به قوانینی که دارد برای زندگی شرایطی...

  ادامه مطلب
  توسط ادمین

  خرید آپارتمان در استانبول

  خرید آپارتمان در استانبول به دلیل جذابیت های زیادی که...

  ادامه مطلب
  توسط ادمین

  املاک ایرانی در استانبول

  ایرانیان زیادی در استانبول زندگی می کنند که دارای ملک...

  ادامه مطلب
  توسط ادمین

  پیوستن به گفتگو

  یک × چهار =