مقايسه آگهی ها

جذابیت های زندگی در استانبول

جذابیت های زندگی در استانبول

استانبول از جمله ی زیباترین مکان ها در کل دنیا می باشد و جاذبه ی گردشگری فراوان آن علاوه بر این که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده ، بلکه باعث شده مردمان زیادی علاقه مند به زندگی و اقامت در آنجا باشند . شهر استانبول شهری شلوغ و پر جمعیت می باشد و به عنوان قلب تپنده ی کشور ترکیه از لحاظ اقتصادی و تفریحی  بشمار می آید و از این رو مناسب برای افرادی می باشد که به دنبال جا های شلوغ و پر سر و صدا می باشند . ایجاد کسب و کار در استانبول به دلیل گردشگری بودن آن و موقعیت اقتصادی آن به راحتی میسر می باشد و این امر مشتاقان به اقامت در این شهر را افزایش می دهد . جمعیت بالای استانبول باعث شده تا تقاضا برای امکانات تفریحی و تحصیلی بسیار زیاد شود و این امر باعث شده که بهترین دانشگاه ها و مدارس در کشور ترکیه در شهر استانبول واقع شود و بنابرین افرادی که اقامت و زندگی در شهر استانبول را خواستارند هیچ نوعی نگرانی در مورد تحصیلات خود و فرزندانشان نباید داشته باشند .

جذابیت های زندگی در شهر استانبول بسیار زیاد می باشد و شما هیچ موقع در آن جا احساس کمبود امکانات را نخواهید داشت . مراکز تجاری و تفریحی زیاد و متنوع ، دانشگاه ها و مراکز تحصیلی معتبر و بنام ، سواحل زیبا و دوست داشتی زیاد ، خانه های به سبک اروپایی و آسیایی برای سلایق مختلف ، محله های ارو پایی و آسیایی در یک شهر بر جذابیت های شهر استانبول می افزاید و به همین دلیل به  نام شهر اوراسیایی شناخته می شود .

مزیت های اقامت در استانبول :

مزیت های اقامت در استانبول

شهر استانبول در مقایسه با کشور های دیگری همچون ایران دارای مزایا و معایبی می باشد اما امر مهم این است که معایب آن در مقابل مزایای زیادشان اندک می باشد .

در شهر استانبول هزینه های ماند تهیه خانه و اجاره آن و تهیه لوازم خانگی بسیار پایینتر می باشد و می توان با پول نچندان زیاد در قسمت اروپایی استانبول محل مناسبی را اجاره نمود . علاوه بر لوازم خانگی هزینه پوشاک نیز در استانبول به نسبت پایینتر می باشد .

استانبول به دلیل موقعیت جغرافیایی و جاذبه گردشگری به شهری بی نظیر تبدیل شده که دارای مراکز تفریحی بسیار زیاد و متنوعی همانند دیسکو ، کافی شاپ ، ساحل های زیبا و پارک های چشم نواز برای گذراندن اوقات فراغت می باشد و هزینه های این زیبایی ها نیز به مراتب کمتر می باشد و در نتیجه در این شهر زیبا اوقات بیکاری و دلتنگی معنی ندارد .

کیفیت و خدمات درمانی در استانبول بسیارخوب و بالا می باشد و هزینه های آن نیز با ایران برابری می کند .

همه ی موارد گفته شده از ضروریات یک زندگی لذت بخش و مفرح می باشد و این ها نشان می دهند که استانبول مکان مناسبی برای زندگی افرادی می باشد که به دنبال آسایش و رفاه بیشتر در زندگی می باشند .

املاک در استانبول :

برای زندگی در هر جایی نیاز به خانه و محل اقامت می باشد که این مسئله در بسیاری از کشور ها بسیار مشکل می باشد و به دلیل گران بودن ، افراد را از اقامت در آن شهر یا کشور منصرف می کند . استانبول از آن جایی شهری پر رفت و آمد و پر جمعیت می باشد اما تهیه املاک در آن جا بسیار راحتر از بسیاری از کشور های دیگر می باشد . با این وجود خرید و فروش و اجاره املاک در استانبول بر اساس منطقه ی آن ها دارای قیمت های متفاوتی می باشد و برای مثال در جا هایی که شلوغ می باشند و نسبت به مکان های آرامتر قیمت ها فرق می کند و همچنین محله های معروفتر نسبت به محله هایی که به مراکز تجاری و تفریحی نزدیکتر نمی باشند نیز قیمت های متفاوت و بالا تری خواهند داشت.

از محله ها ی معروف استانبول که بیشتر مردم مشتاق به اقامت در آن جا می باشند می توان به محله های سلطان احمد ، محله ی بی اوغلو ، محله ی کادیکوی ، محله ی باکیرکوی اشاره کرد .

برای زندگی و اقامت در استانبول باید تمامی شرایط زندگی را با وجود تمام جذابیت ها و حتی معایبی که دارد در نظر گرفت و سپس اقدام به تهیه ملک و اقامت در آن جا نمود .

img

ادمین

پست‌های مرتبط

دانستنی های زندگی و خرید خانه در استانبول

زندگی های شهری امروزه بسیار کسالت بار شده و مردم...

ادامه مطلب
توسط ادمین

وضعیت املاک در استانبول

استانبول شهر ی اوراسیایی می باشد به این معنی که دو قاره...

ادامه مطلب
توسط ادمین

تنگه بسفر جاذبه ی گردشگری طبیعی استانبول

کمتر کسی هست که نام تنگه بسفر استانبول را نشنیده باشد ....

ادامه مطلب
توسط ادمین

پیوستن به گفتگو

18 − شانزده =