مقايسه آگهی ها

ارزانترین مراکز برای خرید در استانبول

ارزانترین مراکز برای خرید در استانبول

از آنجایی که استانبول شهر توریستی می باشد هر ساله مردمان زیادی برای مسافرت و حتی اقامت دائم به آن جا می روند . این شهر پر از دیدنی ها و مناطق گردشگری  می باشد اما همانطور که می دانیم خرید از جمله ی مهمترین نیازهای انسان می باشد و مردم هر کجا که می روند به دنبال محیط مناسبی برای خرید می گردند که هم از لحاظ کیفیت مناسب باشد و هم قیمت مناسب و ارزانی داشته باشد در برخی موارد نیز هدف اصلی مسافران از مسافرت به استانبول خرید می باشد . علاوه بر این شناختن مناطق ارزان هم برای توریستان و هم برای آن هایی که قصد خرید ملک و زندگی  در استانبول  را دارند لازم می باشد . در استانبول مراکز خرید بسیاری وجود دارد که از لحاظ قیمت بسیار مناسب می باشد و در زیر به بخش هایی از آن ها اشاره می کنیم .

1 – مرکز تجاری و تفریحی اوتلت اولویوم استانبول : این مرکز علاوه بر امکانات رفاهی از جمله مراکز تفریخی کودکان ، سینما و   پارکینگ و سالن تئاطر و … که دارد از جمله ی محل های مناسب برای خرید می باشند که قیمت های مناسبی دارند .

2- مرکز تجاری مال آف استانبول : از جمله ی معروفترین و یهترین و در عین حال ارزانترین مراکز خرید استانبول می باشد که وسعت زیادی دارد و باید زمان زیادی برای گشت و گذار در آن جا گذاشت .

3 – مرکز خرید فروم استانبول : از جمله ی مراکز خریدی که حراج هایی در آن جا برگزار می شود می توان این مرکز را نام برد . مراکز خرید فروم دارای وسعت زیادی می باشد و فروشگاه های زیادی دارد .

4 – مراکز تجاری اپرمیوم اوتلت : این مرکز برای مردمانی که در این منطقه زندگی می کنند و اقامت دارند توصیه می شود زیرا این مرکز فقط نسبت به مراکز خرید موجود در این محله ارزان می باشد و در کل مراکز ارزانتر  بیشتری نسبت به این مرکز وجود دارد .

5 – مرکز خرید اوتلت کاله استانبول : این مرکز در نزدیکی فرودگاه قرار دارد و به نسبت موقعیت مناسبی که دارد قیمت های مناسبی نیز دارند .

6 – مرکز خرید بی اغلوایش : این مرکز در خیابان استقلال واقع شده که اجناس ارزانی در آن جا عرضه می شود . این مرکز هر چند قیمت مناسبی دارند ولی مرکز تجاری لوکسی نمی باشند .

7 – مرکز خرید جواهر استانبول : از جمله ی مراکز خرید وسیع محبوب که امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری دارد می باشد و بازدید از آن به همه ی گردشکران توصیه می شود .

8 – مرکز تجاری ویا پورت استانبول : این مرکز از جمله ی مراکز پر بازدیدی می باشد که برخی از فروشگاه های آن در فضای باز واقع شده اند و دارای کافه هایی برای رفع خستگی و صرف نوشیدنی می باشد .

9 –  مرکز تجاری کانیون مال : این مرکز تجاری بزرگ در شیشلی واقع شده که از معروف ترین محله ی استانبول می باشد که 9 سالن تئاطر دارد و از جمله ی محبوب ترین و ارزانترین مراکز خرید استانبول می باشد .

 

مراکز نام برده شده تنها بخشی از صدها مراکز موجود در استانبول می باشد که ما سعی کردیم ارزانترین مراکز خرید را معرفی نماییم .

نکات قابل توجه قبل از خرید در استانبول :

 • برای خرید در استانبول برای اولین بار باید از نخستین مراکز خریدی که می بینید خرید نکنید و بهتر است قبلا تحقیق کنید و برند های معروف را بشناسید .
 • باید برای خرید در استانبول در نظر گرفت که مراکز خریدی که نزدیک هتل ها قرار دارند همیشه کالا های گران تری دارند .
 • برای یافتن مراکز خرید مناسب بهتر است از لیدر تورها سراغ مناسبترین مراکز را بگیرید .
 • برای خوردن غذا باید در نظر بگیرید که رستوران های داخل مراکز خرید بزرگ همیشه گرانتر هستند .
 • ایرانیان باید در نظر بگیرند که مراکزی که اجناس را با دلار و یورو عرضه می کنند برای آن ها به صرفه نمی باشند .
 • برای خرید مناسب می توان به بازار های محلی رجوع کرد .
 • مراکز خرید واقع در جاذبه های گردشگری معمولا قیمت های گرانی دارند .
img

ادمین

  پست‌های مرتبط

  شرایط و هزینه های زندگی در استانبول

  هر کشوری با توجه به قوانینی که دارد برای زندگی شرایطی...

  ادامه مطلب
  توسط ادمین

  خرید ملک ارزان در ازمیر

  ازمیر از جمله شهر های بزرگ کشور ترکیه می باشد که رتبه ی...

  ادامه مطلب
  توسط ادمین

  خرید آپارتمان در استانبول

  خرید آپارتمان در استانبول به دلیل جذابیت های زیادی که...

  ادامه مطلب
  توسط ادمین

  پیوستن به گفتگو

  12 + هجده =