مقايسه آگهی ها

ارزانترین مراکز برای خرید در استانبول

ارزانترین مراکز برای خرید در استانبول

از آنجایی که استانبول شهر توریستی می باشد هر ساله مردمان زیادی برای مسافرت و حتی اقامت دائم به آن جا می روند . این شهر پر از دیدنی ها و مناطق گردشگری  می باشد اما همانطور که می دانیم خرید از جمله ی مهمترین نیازهای انسان می باشد و مردم هر کجا که می روند به دنبال محیط مناسبی برای خرید می گردند که هم از لحاظ کیفیت مناسب باشد و هم قیمت مناسب و ارزانی داشته باشد در برخی موارد نیز هدف اصلی مسافران از مسافرت به استانبول خرید می باشد . علاوه بر این شناختن مناطق ارزان هم برای توریستان و هم برای آن هایی که قصد خرید ملک و زندگی  در استانبول  را دارند لازم می باشد . در استانبول مراکز خرید بسیاری وجود دارد که از لحاظ قیمت بسیار مناسب می باشد و در زیر به بخش هایی از آن ها اشاره می کنیم .

1 – مرکز تجاری و تفریحی اوتلت اولویوم استانبول : این مرکز علاوه بر امکانات رفاهی از جمله مراکز تفریخی کودکان ، سینما و   پارکینگ و سالن تئاطر و … که دارد از جمله ی محل های مناسب برای خرید می باشند که قیمت های مناسبی دارند .

2- مرکز تجاری مال آف استانبول : از جمله ی معروفترین و یهترین و در عین حال ارزانترین مراکز خرید استانبول می باشد که وسعت زیادی دارد و باید زمان زیادی برای گشت و گذار در آن جا گذاشت .

3 – مرکز خرید فروم استانبول : از جمله ی مراکز خریدی که حراج هایی در آن جا برگزار می شود می توان این مرکز را نام برد . مراکز خرید فروم دارای وسعت زیادی می باشد و فروشگاه های زیادی دارد .

4 – مراکز تجاری اپرمیوم اوتلت : این مرکز برای مردمانی که در این منطقه زندگی می کنند و اقامت دارند توصیه می شود زیرا این مرکز فقط نسبت به مراکز خرید موجود در این محله ارزان می باشد و در کل مراکز ارزانتر  بیشتری نسبت به این مرکز وجود دارد .

5 – مرکز خرید اوتلت کاله استانبول : این مرکز در نزدیکی فرودگاه قرار دارد و به نسبت موقعیت مناسبی که دارد قیمت های مناسبی نیز دارند .

6 – مرکز خرید بی اغلوایش : این مرکز در خیابان استقلال واقع شده که اجناس ارزانی در آن جا عرضه می شود . این مرکز هر چند قیمت مناسبی دارند ولی مرکز تجاری لوکسی نمی باشند .

7 – مرکز خرید جواهر استانبول : از جمله ی مراکز خرید وسیع محبوب که امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری دارد می باشد و بازدید از آن به همه ی گردشکران توصیه می شود .

8 – مرکز تجاری ویا پورت استانبول : این مرکز از جمله ی مراکز پر بازدیدی می باشد که برخی از فروشگاه های آن در فضای باز واقع شده اند و دارای کافه هایی برای رفع خستگی و صرف نوشیدنی می باشد .

9 –  مرکز تجاری کانیون مال : این مرکز تجاری بزرگ در شیشلی واقع شده که از معروف ترین محله ی استانبول می باشد که 9 سالن تئاطر دارد و از جمله ی محبوب ترین و ارزانترین مراکز خرید استانبول می باشد .

 

مراکز نام برده شده تنها بخشی از صدها مراکز موجود در استانبول می باشد که ما سعی کردیم ارزانترین مراکز خرید را معرفی نماییم .

نکات قابل توجه قبل از خرید در استانبول :

  • برای خرید در استانبول برای اولین بار باید از نخستین مراکز خریدی که می بینید خرید نکنید و بهتر است قبلا تحقیق کنید و برند های معروف را بشناسید .
  • باید برای خرید در استانبول در نظر گرفت که مراکز خریدی که نزدیک هتل ها قرار دارند همیشه کالا های گران تری دارند .
  • برای یافتن مراکز خرید مناسب بهتر است از لیدر تورها سراغ مناسبترین مراکز را بگیرید .
  • برای خوردن غذا باید در نظر بگیرید که رستوران های داخل مراکز خرید بزرگ همیشه گرانتر هستند .
  • ایرانیان باید در نظر بگیرند که مراکزی که اجناس را با دلار و یورو عرضه می کنند برای آن ها به صرفه نمی باشند .
  • برای خرید مناسب می توان به بازار های محلی رجوع کرد .
  • مراکز خرید واقع در جاذبه های گردشگری معمولا قیمت های گرانی دارند .
img

ادمین

پست‌های مرتبط

جذابیت های زندگی در استانبول

استانبول از جمله ی زیباترین مکان ها در کل دنیا می باشد...

ادامه مطلب
توسط ادمین

دانستنی های زندگی و خرید خانه در استانبول

زندگی های شهری امروزه بسیار کسالت بار شده و مردم...

ادامه مطلب
توسط ادمین

وضعیت املاک در استانبول

استانبول شهر ی اوراسیایی می باشد به این معنی که دو قاره...

ادامه مطلب
توسط ادمین

پیوستن به گفتگو

2 × 2 =